Disclaimer

Mostbet Türkiye için Sorumluluk Reddi

Bu web sitesindeki - https://mostbet-trgirs1.com/ - tüm bilgiler iyi niyetle ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmıştır. Mostbet Türkiye bu bilgilerin tamlığı, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu web sitesinde (Mostbet Türkiye) bulduğunuz bilgiler üzerinde yapacağınız herhangi bir işlemin riski kesinlikle size aittir. Mostbet Türkiye, web sitemizin kullanımından kaynaklanan herhangi bir kayıp ve/veya zarardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere giden köprüleri takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çabalasak da, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerikler için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içeriği önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir ve 'kötü' bir bağlantıyı kaldırmamıza fırsat kalmadan ortaya çıkabilir.

Ayrıca lütfen web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin bizim kontrolümüz dışında farklı gizlilik politikalarına ve koşullarına sahip olabileceğini unutmayın. Herhangi bir işe girmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve "Hizmet Şartlarını" kontrol ettiğinizden emin olun.

Onay

Web sitemizi kullanarak sorumluluk reddimizi kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelleme

Bu belgeyi güncellememiz, değiştirmemiz veya herhangi bir değişiklik yapmamız durumunda, bu değişiklikler belirgin bir şekilde burada yayınlanacaktır.